Hulajnoga elektryczna Razor E90 Power Core, różowa (13173861)
Symbol: 13173861
Dostępność: 6 szt.
Cena: 830.90 Cena przed promocją: 923.22 -10%
Symbol: 13173861
Dostępność: 6 szt.
Cena: 830.90 Cena przed promocją: 923.22 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 54 kg |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Typ kół | Pełne |
| Model | Power Core E90 |
| Żywotność baterii | 80 min |
| Głębokość produktu | 825 mm |
| Szerokość produktu | 406 mm |
| Wysokość produktu | 914 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 850mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 350mm |
• Przed pierwszym użyciem, dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie pozostawiaj urządzenia na deszczu ani w wilgotnym środowisku.
• Używaj ochraniaczy i kasku podczas jazdy.